o body soul relax

Jak masíruji, co ode mě můžete očekávat

Vždy pracuji tak, abych Vám co nejvíce prospěl. Pokud jsou na těle bolestivé partie, je potřeba se na ně zaměřit více, neboť chci aby jste odcházeli z terapie opravdu spokojeni bez ohledu na čas, který Vám věnuji. S každým na začátku provedu zdravotní anamnézu a proberu Vaše očekávání, s cílem vybrat nejvhodnější druh terapie. Ne každý člověk totiž může být masírován nebo je potřeba zvolit s ohledem na aktuální zdravotní stav pouze masáž částečnou. Pokud bych nevěděl nic o Vašem zdraví, mohl bych Vás masáží nebo terapií v krajním případě ohrozit.

Čím masíruji

Nic nenahradí ruce terapeuta. Abych odhalil Vaše problematická místa, musím je cítit. To dokáži jedině pomocí svých rukou. Masáž může být v problematických místech citlivější, ale obecně platí, že musí být příjemná a uvolňující. Po proceduře byste se měli cítit lépe, hybnost Vašeho těla by měla být výrazně lepší. Po proceduře je obvykle klient lehce unaven a během ní můžete upadat do příjemné dřímoty, ve které se obvykle člověku chce zůstat. Po každé proceduře je nutné hodně pít, prokrvením těla se totiž uvolňuji nahromaděné škodliviny ve Vašem těle, které tělo potřebuje vyloučit, čemuž dostatek tekutin pomáhá. Pravidelná masáž mimo jiné napomáhá k odbourávání tuků a uvolnění zadržovaných tekutin v těle, proto může mít masáž jako další efekt, úbytek váhy a přebytečných centimetrů.

Produkty, které při masáži používám

Vždy je v mém zájmu Vám co nejvíce prospět. Používám proto k masáži kvalitní přírodní oleje, které nedráždí pokožku a nevyvolávají alergie, jsou tedy univerzální téměř pro každého. Oleje volím dle Vaší aktuální potřeby a prováděné procedury, protože každá bylinka či ovoce, ze kterých jsou oleje vyráběny, má svůj specifický účinek, jak na fyzický stav Vašeho těla, tak i pro Váš dobrý pocit.

Ludvík Fajgara

Certifikovaný masér - terapeut

Kdo jsem

Narodil jsem se v roku 1965, po studiích na gymnáziu jsem nasledně úspěšně ukončil vysokoškolské studium s technickým zaměřením.

Po letech praxe v projektovém managementu v oblasti informatiky a telekomunikací jsem se rozhodl, že svou dlouholetou lásku k masírování a terapii na amatérské úrovni, podložím profesionálním vzděláním. Proto jsem se rozhodl pro absolvování rekvalifikačního akreditovaného masérského kurzu (Sportovní a rekondiční masáže) u prestižní masérské školy Dexter Academy.

Celý svůj život se pohybuji ve sportovním prostředí. Aktivně jsem se věnoval triatlonu, golfu, tenisu, bowlingu a dodnes se věnuji cyklistice, především té horské a florbalu. Několik let jsem dělal instruktora spinningu. Znám tedy na vlastní kůži problematiku prevence a regenerace svalů a celého pohybového aparátu.

Zajímám se o zdravý životní styl, meditaci a nové léčebné postupy. Neustále se vzdělávám, abych Vám mohl předat co nejvíce. V současné době hlavně v oblasti reflexní terapie, Dornovy metody, Breussovy masáže, antistresové masáže atd. V nejbližší době se chystám rozšířit mé portfolio služeb o Bowenovu terapii.

Masírování a terapie je mým koníčkem. Jsem rád, že můžu dělat to, co mě opravdu baví. Myslím, že pokud svou práci milujete, je to vidět i na její kvalitě. Mojí odměnou za to je pak zlepšení fyzického i duševního stavu mých klientek a klientů, kteří se ke mně pravidelně rádi vrací.